Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zadání překladů pro skupiny dr. Bubelové

4. 10. 2010
Poznámka: Překlad je třeba odevzdat v písemné formě (formát doc.) na e-mail vyučující. Vypracování bude obsahovat Vaše jméno, příjmení, skupinu a datum + uvedení zadaného místa k překladu, jeho latinský a anglický text a Váš český (slovenský) překlad. Odevzdání je nutné nejpozději v den zápočtu!

Skupina S1:
Viola Balážová - D 7. 8. 1.
Gabriela Bartošová - D 7. 8. 2.
Lenka Bohanosová - D 7. 8. 3. a D 7. 8. 4. pr.
Renata Burdová - D 7. 8. 4. 1.
Filip Cacek - D 7. 8. 5. a D 7. 8. 6.
Lucie Dračková - D 7. 8. 7.
Jana Drapáčová - D 7. 8. 8.
Monika Janoušková - D 7. 8. 9.
Dominika Jurečková - D 7. 8. 10. pr.
Petra Konečná - D 7. 8. 10. 1.
Nikola Kulhánková - D 7. 8. 10. 2.
Jan Liška - D 7. 8. 10. 3.
Semen Malyovaniy - D 7. 8. 10. 4.
Tomáš Mareš - D 7. 8. 11.
Alena Masopustová - D 7. 8. 12. 1. (fragment je dlouhý, druhou polovinu viz kolegyně Přecechtělová)
Petra Přecechtělová - D 7. 8. 12. 1. (fragment je dlouhý, první polovinu viz kolegyně Masopustová - domluvte se a poté fragment spojte)
Robert Sikora - D 7. 8. 12. 2.
Markéta Skácelová - D 7. 8. 12. 3.
Monika Vaculíková - D 7. 8. 12. 4.
Lenka Vysloužilová - D 7. 8. 12. 5.
Markéta Zaoralová - D 7. 8. 12. 6.
Veronika Zavadilová - D 7. 8. 13.
Hana Zimáková - D 7. 8. 14. pr.
Ondřej Pěnička - D 7. 8. 14. 1.
Lucie Borová - D 7. 8. 14. 2.

Skupina S2:
Sabina Čamdžićová - D 7. 8. 14. 3.
Petr Dočkal - D 7. 8. 15.
Zuzana Dufalová - D 7. 8. 16. pr.
Denisa Dvořáková - D 7. 8. 16. 1.
Markéta Etlíková - D 7. 8. 16. 2.
Adéla Fedorovská - D 7. 8. 17.
Michaela Holá - D 7. 8. 18.
Tereza Chadimová - D 7. 8. 19.
Radek Jenerál - D 7. 8. 20.
Adam Julínek - D 7. 8. 21. a D 7. 8. 22. pr.
Kateřina Kaiprová - D 7. 8. 22. 1.
Zdeňka Kajliková - D 7. 8. 22. 2.
Tomáš Koliba - D 7. 8. 23.
Alena Kouřilová - D 7. 9. 1. pr.
Kristýna Kubátová - D 7. 9. 1. 1. a D 7. 9. 1. 2.
Lukáš Kupczak - D 7. 9. 1. 3.
Miroslav Kvapil - D 7. 9. 1. 4.
Renata Němcová - D 7. 9. 1. 5.
Ladislav Olbrecht - D 7. 9. 1. 6.
Martina Pajdlová - D 7. 9. 1. 7.
Eva Rýmlová - D 7. 9. 2. + D 7. 9. 3. pr.
Vladimíra Strakošová - D 7. 9. 3. 1.
Petr Studený - D 7. 9. 3. 2.
Veronika Sudíková - D 7. 9. 3. 3.
Katarína Šalková - D 7. 9. 3. 4.
Lenka Škařupová - D 7. 9. 4.
Tomáš Turnhöfer - D 7. 9. 5. pr.
Marek Vašíček - D 7. 9. 5. 1.
Marcela Gomolová - D 7. 9. 5. 2. a D 7. 9. 5. 3.

Skupina S3:
Andrea Balarinová - D 7. 9. 6.
Helena Blažková - D 7. 9. 7. pr.
Adam Bosák - D 7. 9. 7. 1
Barbora Červenková - D 7. 9. 8.
Tereza Darážová - D 7. 9. 9. pr.
Jan Dobeš - D 7. 9. 9. 1.
Petr Dostál - D 7. 9. 9. 2.
Tomáš Drahorád - D 7. 9. 9. 3.
Iva Filipová - D 7. 9. 9. 4. a D 7. 9. 10.
Luboš Grossmann - D 7. 9. 11.
Tereza Hanusová - D 7. 9. 12. (fragment je dlouhý, rozdělte se s následujícím kolegou)
Martin Havrda - D 7. 9. 12. (druhá polovina - rozdělte se s kolegyní Hanusovou)
Raul Ipiňa - D 7. 1. 1. a 7. 1. 2.
Hana Jugová - D 7. 1. 3. pr.
Petra Jüngerová - D 7. 1. 3. 1. - 3.
Tereza Kardošová - D 7. 1. 4. a D 7. 1. 5.
Tereza Kreizlová - D 7. 1. 6.
Tomáš Krejčí - D 7. 1. 7. pr. a D 7. 1. 7. 1.
Lucie Kukrálová - D 7. 1. 7. 2.
Jorika Němcová - D 7. 1. 7. 3.
Dominik Neuwirth - D 7. 1. 8. a D 7. 1. 9. pr.
Gabriela Petrášová - D 7. 1. 9. 1. - 3.
Martin Plecháč - D 7. 1. 9. 4.
Jana Pýchová - D 7. 1. 9. 5. - 6.
Pavlína Roiková -  D 7. 1. 9. 7.
Lenka Řačáková - D 7. 1. 10. a 7. 1. 11.
Tereza Silberová - D 7. 1. 12. pr.
Zdeněk Straka - D 7. 1. 12. 1. - 2.
Anna Šípová - D 7. 1. 12. 3.
Anna Špendlíková - D 7. 1. 12. 4.
Magdalena Trčalová - D 7. 1. 12. 5. (fragment je větší, takže stačí přeložit polovinu).



 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář